Od wiosny do jesieni możemy cieszyć się zielenią na zewnątrz. Sytuacja zmienia się diametralnie, gdy nadchodzi zima. Z pomocą przychodzi wtedy
Domowy Ogród Floravita!

Rośliny upiększają otoczenie i ożywają przestrzeń. Oprócz walorów estetycznych posiadają bardzo ważną dla nas cechę: oczyszczają i nawilżają powietrze!
Rośliny pochłaniają toksyny oraz dwutlenek węgla, zamieniając go na tlen.
Wpływają kojąco na układ nerwowy: poprawiają humor i dodają energii.
Zieleń roślin uspokaja, podczas gdy kwiaty o bardziej żywych barwach pobudzają działanie mózgu.

To dlatego warto stworzyć w domu nawet niewielki “zielony azyl”, który stanie się naszą ucieczką od letniej spiekoty czy zimowego chłodu i szarości….

Nie liczy się to, ile miejsca możemy przeznaczyć na domowy ogród, lecz to, w jaki sposób zaaranżujemy tę powierzchnię. Czasami wystarczy zazielenić niewielki kącik, parapet albo skrawek komody, aby nasz pokój lub pomieszczenie biurowe stało się bardziej przyjazne i przytulne…

Ogród Domowy to projekt, który możecie zrealizować z naszą pomocą! Zaczniemy od przedyskutowania tematu dostępnej powierzchni i panujących tam warunków, pomożemy opracować projekt zazielenienia oraz dobrać odpowiednie rośliny, posadzimy je w odpowiednio dobranym podłożu i doniczkach oraz zaproponujemy akcesoria, które pozwolą na ich piękny wzrost. Możemy także zaproponować udział w indywidualnych, grupowych lub rodzinnych warsztatach z zakresu opieki nad roślinami.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz przygotujemy ofertę i wycenę naszych usług.